Головна Мій профіль Вихід                      Вівторок, 17.10.2017, 18:48

Головна » 2017 » Вересень » 6 » Зустріч з експертами Європейської комісії IRNЕТ
Зустріч з експертами Європейської комісії IRNЕТ
06 вересня 2017 року до НВК № 176, в завітали поважні гості -міжнародні експерти проекту Європейської комісії IRNЕТ: Євгенія Смирнова-Трибульська, доктор педагогічних наук, Ева Огродська-Мазур, доктор педагогічних наук, Грабовська Барбара, габілітований доктор, факультету етнології і освітніх наук, Сілезького університету (Катовіце, Республіка Польща), Професор Сіксто Кубо, завідувач кафедри освітніх наук педагогічного факультету, Росіо Юсте директор з якості університету міста Естремадури (Іспанія); Тереза Басера (Іспанія), Пауло Пінто, доктор філософії, університету Лусіада (Республіка Португалія); доктор, доцент кафедри романської філології та порівняльно типологічного мовознавства, Інституту філології, Київського університету імені Бориса Грінченка Русудан Кирилевна Махачашвілі, старший викладач кафедри романської філології та порівняльно типологічного мовознавства, Інституту філології, Київського університету імені Бориса Грінченка Боса Віта Петрівна. Заклад є активною базою практики кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Київського університету імені Бориса Грінченка. Візит було присвячено дослідженню інновативного електронного простору в контексті міжкультурної комунікації.

Директор Лукашук В. П. привітала почесних гостей, розповіла про досягнення навчального закладу і плідну співпрацю з посольствами іспаномовних країн. Учні комплексу ознайомили міжнародних делегатів з результатами своїх дослідницьких і творчих проектів, провели екскурсію іспанською та українською мовами по виставці «Я-Мігель Сервантес», яка в минулому році була відкрита за сприяння Посольства Іспанії в Україні.

Переглядів: 29 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »