Головна Мій профіль Вихід                      Понеділок, 25.06.2018, 00:40

Головна » 2018 » Травень » 28 » Всесвітній день захисту навколишнього середовища у НВК № 176
Всесвітній день захисту навколишнього середовища у НВК № 176
Цього року Всесвітній день захисту навколишнього середовища закликає людство планети дати бій використанню одноразових виробів з пластику, які забруднюють землю та світовий океан, та проходить під гаслом «Відмовся, якщо не можеш використати повторно». Мільйони людей у більш ніж 100 країнах світу беруть участь в акціях для відзначення цього дня.
Учні навчально-виховного комплексу №176 м. Києва долучилися до ініціативи ООН щодо святкування Всесвітнього дня захисту навколишнього середовища 2018, зареєстрували свої акції на сайті http://www.worldenvironmentday.global/es .

25 травня 2018 р. в НВК заступник директора з НВР Рябченко К.А. привітала шкільну спільноту з Всесвітнім днем захисту навколишнього середовища. Унікальні заходи були розроблені до цього дня, в яких взяли участь учні 1-11 класів: акції «Сумки текстильні – це стильно!» та «Де Я – там завжди чисто», та флеш-моби «З ланч-боксом до школи!» та «Дихай вільно, Земле!». А учениці 8 - 9-х класів навчали бажаючих «Танцю забруднення», який створила балерина та хореограф Бланка Лі спеціально для відзначення цьогорічного свята.

#UNESCOASPnet,
# Día Mundial del Medioambiente, #SinContaminación por plásticos, #Pollutiondance.
@ONUMedioAmb

Щиро дякуємо оргкомітету у складі: Рябченко К.А., Василенко Т.Ю., Партика І.Є., Дубович А.І., Руднєва Л.Ф., Новікова Н.Ю., Хоменко О.В., Капральва Н.О., Поліщук С.І., Богуш Л.С., Кондратюк Ю.В., Романько Т.І., Новікова-Руіс А.В. за підготовку та проведення Всесвітнього дня захисту навколишнього середовища в НВК № 176!

Переглядів: 16 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »