Головна Мій профіль Вихід                      Четвер, 14.12.2017, 17:05

Головна » 2016 » Грудень » 28 » ВИСТАВКА «Я – МІГЕЛЬ СЕРВАНТЕС» У НВК № 176
ВИСТАВКА «Я – МІГЕЛЬ СЕРВАНТЕС» У НВК № 176
У квітні 2016 року ввесь цивілізований світ відзначав 400 років з дня смерті видатного іспанського письменника Мігеля де Сервантеса Сааверди, а у 2017 році - готуватиметься до відзначення 470-річчя з дня його народження. З цієї нагоди у НВК № 176 було урочисто відкрито виставку графічних ілюстрацій найвидатніших іспанських художників Давіда Рубіна і Мігельанчо Прадо «Я - Мігель Сервантес», матеріали якої були передані до закладу Посольством Іспанії в Україні.
`1

Виставку організували й оформили заступник директора з іноземних мов Плієнко В.П., Дубович А.І. (член об’єднаного батьківського комітету навчальних закладів Дніпровського району), Пабат О.В., (член батьківського комітету НВК), учениці10-А класу Болебрух Д., Сарабрін О., Макаренко В., Сабадаж К.

Її відвідали учні та вчителі комплексу, багато почесних гостей, серед яких були Посол Іспанії в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне, Маріо Гонсалес Плієго, радник з питань культури Посольства Іспанії в Україні, заступник директора РНМЦ Сидоренко Н. А., методист з іноземних мов РНМЦ Богдан Л. А., спеціаліст виховного відділу РУО Дубровський В.А, директор департаменту довузівської підготовки Університету «Крок» Наконечна Н. В., заступник директора департаменту Власенко А. О., віце-президент Асоціації іспаністів України Бонацька І. В.

Екскурсоводами були учні 10-А, 11-А класів (Білоус М., Сабадаж К., Болебрух Д., Круглик К., Кришталь А.), які іспанською та українською мовами знайомили відвідувачів з життям і творчістю видатного іспанського прозаїка, поета, драматурга. Головна мета організації виставки - наблизити постать письменника до сучасних читачів. Мігель де Сервантес говорить вустами своїх героїв. Він дивиться на нас із-за лаштунків своїх творів, і виставка «Я - Мігель Сервантес» якнайкраще представляє цю захоплюючу особистість.

Переглядів: 178 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »