Головна Мій профіль Вихід                      Вівторок, 11.12.2018, 06:21

Головна » 2018 » Листопад » 20 » Відкриття кабінету Республіки Аргентина
Відкриття кабінету Республіки Аргентина
20 листопада 2018 року в навчально-виховному комплексі №176 імені Мігеля де Сервантеса було урочисто відкрито перший в Україні кабінет Республіки Аргентини в закладі освіти. Створення кабінету відбулося за особистої ініціативи Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Аргентини в Україні пана Альберто Хосе Алонсо та за підтримки відділу культури посольства Республіки Аргентини. На урочистому відкритті були присутні пан Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Аргентини в Україні дон Альберто Хосе Алонсо зі своєю дружиною пані Лідією Перес де Алонсо, пан Консул Республіки Аргентини в Україні дон Аріель Макс Санчес Ромеро, співробітники відділу культури Посольства Аргентини в Україні пані Вікторія Казмірук та пані Ольга Демчук та Голова міжнародної культурно-освітньої асоціації Горват Людмила Богданівна, учні та вчителі НВК. В своїй промові пан Посол зазначив, що йому дуже приємно знаходитися в цьому навчальному закладі разом з молоддю, яка є майбутнім України і, які беруть участь у заходах в рамках культурного співробітництва з навчальним закладом, побажав успіхів у їхньому подальшому навчанні та висловив сподівання на глибше вивчення іспанської мови та знайомство з історією, культурою та літературою Аргентини, які є дуже багатими, та на плідне продовження культурної співпраці з Посольством Республіки Аргентини.

Переглядів: 8 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »