Головна Мій профіль Вихід                      Понеділок, 25.06.2018, 00:40

Головна » 2018 » Квітень » 24 » VI-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль шкільних театрів іспанською мовою
VI-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль шкільних театрів іспанською мовою
24 квітня 2018 року у актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов VI-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль шкільних театрів іспанською мовою за ініціативи Посольства Королівства Іспанії в Україні та за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Головою почесного жюрі була особисто Надзвичайний і Повноважний Посол Іспанії в України пані Сильвія Хосефіна Кортес Мартін. Серед інших членів журі Маріо Гонсалес Плієго, радник Посольства Іспанії з культурних питань, Бонацька І.В., кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедрою іноземних мов Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, віце-президент Асоціації іспаністів України, Верба Г. Г., доцент кафедри романської філології Національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат філологічних наук, Невинна Ю.П. кандидат філологічних наук Національного університету імені Тараса Шевченка, ассистент кафедри романської філології.

Учнівські театральні колективи з Києва, Львова, Черкас та Херсону художньо відображали сцени з життя перед глядячами, включаючи в свої постановки пісні та танці, вражали своєю акторською майстерністю. Вони довели, що мистецтво, долаючи кордони й мовні барьєри, дарує глядачам насолоду та справжнє свято.

Театральний колектив НВК №176 під керівництвом вчителя іспанської мови Луз І.М. отримав за постановку твору Мігеля Сервантеса «Сила крові» другу премію та здобув перемогу у номінації «Найкращі костюми». Головні ролі виконували учні 9 А класу Виноградов Денис, Захаревич Катерина, Корягіна Дарія, Корягіна Катерина, Мишкіна Катерина , Мартинюк Максим та Сахаров Дмитро.

Переглядів: 6 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »