Головна Мій профіль Вихід                      Четвер, 14.12.2017, 17:07

Головна » 2017 » Квітень » 10 » ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ В ІСПАНІЇ
ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ В ІСПАНІЇ
На весняних канікулах група учнів НВК № 176 разом із учителем іспанської мови Новіковою-Руіс А. В. на запрошення Міністерства освіти Іспанії їздила до міста Саламанки.

Це була чудова подорож. Кожен день діти відвідували уроки іспанської мови в школі «Местер», яку вивчають школярі з різних куточків світу, екскурсії по місту та різноманітні культурознавчі заходи: лекції, майстер-клас з приготування іспанської страви «Тортілья», гру-квест «Я знайомлюсь з Саламанкою» тощо.

Крім того, побували у місті-фортеці Авілі та побачили давньоримські акведуки в Сеговії. НВКівці проживали в родинах, тому мали можливість більше спілкуватись з іспанцями. «Мене вразили дивовижні краєвиди: гори вкриті снігом і плоскогір’я. Саламанка – дуже старовинне місто.

Мені сподобалась його архітектура. Тут я зустріла добрих і відвертих людей з різних країн» - розповіла Софія Громосяк. «Для мене подорож до Іспанії була незабутнім досвідом. На уроках я відкрила для себе нові способи вивчення іноземної мови», - поділилася враженнями Катерина Круглик.

Переглядів: 174 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2017  »