Головна Мій профіль Вихід                      Вівторок, 17.10.2017, 18:59

Головна » 2017 » Березень » 25 » УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ В НВК 3 176
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ В НВК 3 176
Сьогодні, 24 березня 2017 року, у НВК № 176 відбулась довгоочікувана і приємна подія — урочисте відкриття спортивного залу.

Після капітального ремонту в ньому повністю відремонтовано дах, замінено систему опалення, електромережу, встановлено нові прилади освітлення, виконано усі зовнішні і внутрішні роботи з повною заміною підлоги, вікон та вхідних дверей.

До навчального закладу на свято завітали почесні гості: заступник директора РМНЦ Васильєва Г. І., методист із фізичної культури РМНЦ Шпиг М. Б., методист виховного відділу управління освіти Дубровський В. А., спеціалісти адміністративно-господарчого відділу Облаватна О. В., Грищук О. А. Право урочистого відкриття спортзалу шляхом перерізання символічної стрічки було надано депутату Київської міської ради Олександру Харченку та директору НВК Валентині Лукашук.

Вітаючи присутніх, Олександр Харченко зазначив, що відкриття сучасного спортзалу — це гарний результат співпраці між міською владою та дирекцією навчального закладу, також привітав школярів з радісною подією, висловивши думку про те, що в новому залі і нові можливості для розкриття нових спортивних талантів учнів.

Педагоги й учні давно мріяли про спортивний зал і вдячні міській владі, особливо депутату Харченку Олександру Володимировичу, за гарний ремонт, необхідний спортивний інвентар, небайдуже ставлення до розвитку освіти та спорту, адже різні заходи та змагання проходитимуть в новому спортивному залі.
Переглядів: 60 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »