Головна Мій профіль Вихід                      Неділя, 18.11.2018, 12:55

Головна » 2018 » Березень » 19 » Учні НВК № 176 – учасники освітнього хакатону
Учні НВК № 176 – учасники освітнього хакатону
17 березня 2018 року учні 10-А класу НВК №176 Гончарова Ксенія, Гуцалюк Олександра, Рибакова Валерія, Хоменко Анастасія, Ципкін Єгор та вчителі Руднєва Л.Ф. і Ярова І.Б. стали учасниками освітнього хакатону "Поле культури освітнього середовища Нової української школи очима дітей" для асоційованих шкіл ЮНЕСКО Дніпровського району, що відбувся в НВК "Гуманітарна гімназія "Гармонія".

Метою цього заходу було залучення учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні до розробки графічних моделей культурного поля класів (початкової та середньої (або) старшої школи) з урахуванням індивідуальних особливостей дітей та внутрішньої організації навчальних закладів як пілотного освітнього середовища Нової української школи.

Як створити освітній простір для щасливого учня? Над цим питанням учні працювали у експертних групах «Експерти НУШ в МОН України», «Агенти змін», «Успішні люди», «Консультанти ЮНЕСКО», «Фахівці з іноземних освітніх практик». Учні НВК №176 презентувати моделі культурного поля 2-х класів своєї школи – початкової та середньої ланки – у вигляді електронної версії скетчбуків (мальованих від руки) із запозиченням технології створення ментальних мап. Вчителі на певний час стали модельєрами Ed-Camp Ukraine, вивчаючи складові української школи майбутнього (навчання протягом життя,учителі як тьютори, нетрадиційні шкільні практики,сім'я як стейкхолдер освіти та інші).

Переглядів: 62 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »