Головна Мій профіль Вихід                      Середа, 25.04.2018, 08:40

Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Учні НВК № 176 на фестивалі “Alma Latinoamericana” в університеті ім. Т.Шевченка
19 жовтня 2017 року на запрошення Історичного факультету учні 8-11 класів та вчителі іспанської мови на чолі із заступником директора з НВР НВК № 176 Рябченко К.А., відвідали Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Цього дня було проведено культурно-мистецький захід “Alma Latinoamericana” ( «Латиноамериканська душа»), присвячений 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та країнами Латинської Америки. За 25 років зв’язки між нашими країнами набули високого ступеню зрілості, взаємної поваги та розуміння. Як зазначали організатори заходу, його мета – формування позитивного іміджу України на міжнародній арені шляхом поглиблення співпраці в галузі культури, а також популяризація традиційної танцювальної та музичної культури країн латиноамериканського регіону серед молодого покоління нашої держави.

У концертній програмі фестивалю брали участь представники танцювальних шкіл та фольклорних колективів м. Києва: народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Веснянка» КНУ імені Тараса Шевченка, Народна хорова капела «Дніпро» КНУ імені Тараса Шевченка, «Сальса Клуб Київ», «Afro-Cubano Dance Studio», «La Ronda de Kiev», «Amigos del tango», «Abailar!», «Capoeira Ukraine. Camará», Марія Бідюк та Марія Моренець, учениці 8-А класу НВК № 176, які виконали іспанський старовинний танець - Арагонську хоту. Організатори щиро подякували талановитим восьмикласницям та всьому навчальному закладу за участь у заході.
Дякуємо Історичному факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за вражаюче українсько-латиноамериканське дійство!
Переглядів: 244 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »