Головна Мій профіль Вихід                      Вівторок, 17.10.2017, 18:58

Головна » 2017 » Вересень » 19 » Учителів іспанської мови НВК № 176 нагороджено на VIII Міжнародному конгресі іспаністів України
З 15 по 16 вересня 2017 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечнікова відбувся VIIІ Міжнародний конгрес іспаністів України, у якому взяли участь учителі іспанської мови НВК № 176 м.Києва Луз І.М., Новікова-Руіс А.В., Плієнко В.П. та Рябченко К.А.
Цьогоріч форум працював під гаслом «Україна та іспаномовний світ».Упродовж роботи Конгресу працювали секції, присвячені окремим темам історичних сторінок України й Іспанії, питанням методології і дидактики навчання іспанської мови, літератури, проблемам лінгвістики та перекладу.

У рамках заходу відбувся також семінар на тему «Дидактичні послідовності комунікації у підручниках з іспанської мови», який підготувала та провела представник іспанського видавництва «SM» Пілар Гарсія. На загальних зборах Асоціації іспаністів України віце-президент Асоціації Бонацька І.В. розповіла про успішну роботу вчителів – педагогічних керівників учнів-членів секції іспанської мови Київської Малої академії наук учнівської молоді у 2016-2017 навчальному році, а президент Асоціації іспаністів України Пронкевич О.В.. від імені ради керівників Асоціації нагородив Рябченко К.А.,заступника директора НВК № 176 з НВР за активну роботу і досягнення учнів-членів секції іспанської мови МАН. Також грамотами Асоціації були відзначені вчителі іспанської мови навчального закладу Богуш Л.С., Василенко Т.Ю., Луз І.М., Новікова-Руіс А.В.

Проведення наступного, IX Міжнародний конгрес іспаністів України, планується в 2018 році вНаціональному університеті «Острозька академія».

Переглядів: 179 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »