Головна Мій профіль Вихід                      Вівторок, 17.10.2017, 18:53

Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Участь представників НВК № 176 в VII Міжнародному конгресі іспаністів України
Участь представників НВК № 176 в VII Міжнародному конгресі іспаністів України
З 7 по 8 жовтня 2016 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся VII Міжнародний конгрес іспаністів України. У заходах Конгресу взяли участь Херардо Анхель Бугайо Оттоне, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанії в Україні; Олександр Пронкевич, президент Асоціації іспаністів України; Хуан Карлос Гарсія Галіндо, генеральний директор з питань міжнародних відносин (Університет м. Кадіс, Іспанія).

Представники НВК № 176 м. Києва, у складі заступників директора з НВР Плієнко В.П. і Рябченко К.А. та вчителів іспанської мови Богуш Л.С.,
Луз І.М., Новікової-Руіс А.В., були активними учасниками форуму.
Упродовж роботи Конгресу працювали секції, присвячені окремим темам історичних сторінок України й Іспанії, питанням методології і дидактики навчання іспанської мови, літератури, проблемам лінгвістики та перекладу. У рамках заходу відбувся також круглий стіл на тему «Проблеми і перспективи роботи секції іспанської мови Малої академії наук України», на якому було поставлено питання більш плідного співробітництва вищої та середньої школи.

Після завершення його роботи віце-президент Асоціації іспаністів України Бонацька І.В. від імені ради керівників Асоціації нагородила керівника секції іспанської мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури КМАН пані Рябченко К.А. грамотою за активну роботу і досягнення учнів-членів секції. Також грамотами Асоціації були відзначені педагогічні керівники учнів-переможців КМАН 2016 року
Богуш Л.С., Василенко Т.Ю., Луз І.М., Новікова-Руіс А.В.

Наступний, VIII Міжнародний конгрес іспаністів України, відбудеться в 2017 році в місті Одеса.
Переглядів: 49 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »