Головна Мій профіль Вихід                      Вівторок, 17.10.2017, 18:59

Головна » 2017 » Березень » 25 » Участь команди НВК №176 у ХVІІІ Всеукраїнській Я-конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО
24 березня 2017 р. команда НВК 176 у складі - вчителів Малигіної Є.В., Василенко Т.Ю та учениць 10-го класу Круглик Катерини та Болебрух Діани - взяла участь у роботі ХVІІІ Всеукраїнської Я-конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО, яка відбулась у м. Буча.

Цього року учасники конференції працювали над переосмисленням сучасної освіти, трансформацією освітнього ландшафту школи засобами сучасних технологій. Команда НВК представила розробку «Уроку щастя» та відеофрагмент із нього, а також кейс «Етикет - національний кодекс добропристойності та гідності».

Учні також з великим задоволенням працювали на майстер-класі по тайм-менеджменту, а вчителі взяли участь у челленджі з інтеграції знань за допомогою використання трансдисциплінарного підходу при викладанні гуманітарних та природничих дисциплін.

Конференція проходила в атмосфері активного спілкування та креативного обміну думками щодо бачення сучасної освіти. Команда НВК отримала сертифікати учасників конференції, а також дипломи за унікальний погляд на трансформацію освітнього ландшафту сучасної школи, творчий підхід та інноваційні рішення щодо впровадження концепції Нової української школи, презентацію «Уроків щастя» і кейсу.

Переглядів: 29 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »