Головна Мій профіль Вихід                      Четвер, 14.12.2017, 16:47

Головна » 2017 » Квітень » 21 » ТЕАТР, ЯКИЙ НАС НАДИХАЄ
ТЕАТР, ЯКИЙ НАС НАДИХАЄ
«Через 20 років не буде нічого: ні кіно, ні театру, ні книжок, ні газет – одне суцільне телебачення», - сказав герой одного відомого фільму. Проте сьогодні школярі навчальних закладів Києва, Одеси, Черкас, Львова та Херсона довели, що театральне мистецтво - вічне, воно нас надихає, змушує плакати, сміятися, співчувати, кохати, а найголовніше вірити в добро і ставати кращими.

20 квітня 2017 року у НВК № 176 м. Києва пройшов V–й Всеукраїнський конкурс–фестиваль шкільних театрів іспанською мовою за підтримки Посольства Іспанії в Україні. Учні закладу підготували на його урочисте відкриття святкову програму.

На фестиваль завітав консул Іспанії в Україні – сеньйор Фернандо Марія Хірон Паскуаль, який очолив журі. До свята також долучилися Бонацька І.В., кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедрою іноземних мов Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, віце-президент Асоціації іспаністів України, Кощій Ю.П., кандидат філологічних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка, асистент кафедри романської філології, відомі українські актори театру і кіно Корецький К.Г. і Корецька Н.А., начальник відділу з питань загальної і середньої освіти управління освіти Дніпровського району Вовк О.А., методист з іноземних мов РНМЦ Богдан Л.А., член Асоціації дружби «Україна-Куба» Крестьяннікова Т.С.

Театральний колектив НВК під керівництвом учителів іспанської мови Василенко Т.Ю. і Джураєвої В.Б. отримав за постановку твору М. Сервантеса «Два базіки» найвищу нагороду конкурсу – Гран-прі.

Переглядів: 110 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »