Головна Мій профіль Вихід                      Середа, 22.11.2017, 15:04

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Привітання директора школи Лукашук В.П. з нагоди Дня народження навчального закладу
Дорогі учні, вчителі, батьки!
Від імені адміністрації школи дозвольте привітати Вас із – 55 річчям заснування навчального закладу.
Це не звичайний день народження, а кругла дата домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались.
А дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступні покоління. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя.
Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги - ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашої школи.
Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вихованці школи стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їх душі зерна любові до всього рідного., котрі добрими справами прославляють школу й місто на теренах країни й зарубіжжя.
Я вдячна нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі в нас – талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й розкуті. Це діти ХХІ-го сторіччя.
Дякую всім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний. І теж – почесний.
Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей.
Хочу висловити слова подяки районній владі, управлінню освіти та особисто його начальнику Іваніні Наталії Василівні – за взаєморозуміння та підтримку, за довіру й повагу.
Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою нам усім за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Низький уклін тобі, наша рідна школо!
Переглядів: 75 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »