Головна Мій профіль Вихід                      Вівторок, 11.12.2018, 06:31

Головна » 2018 » Квітень » 26 » Посол Республіки Аргентини в Україні – гість «Поетичної вітальні» НВК № 176
Посол Республіки Аргентини в Україні – гість «Поетичної вітальні» НВК № 176
З нагоди Всесвітнього дня книги в навчально-виховному комплексі № 176 гостинно відкрила свої двері "Поетична вітальня". 26 квітня 2018 року до освітнього закладу завітали пан Альберто Хосе Алонсо, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Аргентини в Україні з дружиною пані Лідіэю Перес де Алонсо та пан Аріель Макс Санчес Ромеро, консул Республіки Аргентини в Україні. Директор школи В.П. Лукашук привітала високих гостей.

Аргентинське посольство в Україні надало для фонду бібліотеки підбірку книг Ернесто Сабато, Хорхе Луіса Борхеса , Орасіо Кірога, перекладених на українську мову, у межах проекту з розповсюдження творів аргентинських авторів для популяризації національної літератури та ознайомлення з їхньою творчістю за межами Аргентини.

Кожна поетична зустріч – це теплота спілкування, щастя від занурення у цілющі джерела поетичного слова, яке єднає всіх, хто прагне пізнавати інших. Ведучі запропонували присутнім торкнутися серцем творів відомих аргентинських митців, пройнятися їх духом. Глибоко запали в душу присутнім поетичні рядки Леопольда Лугонеса, Хорхе Луіса Борхеса та Альфонсіни Сторні. Учні згадали найвизначніші твори великих майстрів слова Аргентини, декламували вірші іспанською й українською мовами.

А яка ж поезія без пісні, музики, тож на зустрічі звучало аргентинське танго
та пісня «Альфонсіна і море» у виконанні учнів 7-Б класу . Після цього школярі мали змогу послухати розповідь пані Лідії Перес де Алонсо про
чудові твори аргентинської літератури. Пан Посол висловив свої враження від роботи педагогічного колективу НВК № 176, подякував учням і вчителям іспанської мови, які підготували чудовий захід і подарував освітньому закладу прапор Аргентини.
Захід завершився, але приємні спогади від нього, ще довго залишатимуться у пам' яті.

Переглядів: 41 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »