Головна Мій профіль Вихід                      Вівторок, 17.10.2017, 18:56

Головна » 2017 » Лютий » 18 » Міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів секції іспанської мови відділення іноземної мови та
17 лютого 2017 року в НВК № 176 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів секції іспанської мови відділення іноземної мови та зарубіжної літератури КМАНУМ.

Цього року на конкурс надійшло 14 учнівських робіт, які оцінювало високоповажне журі у складі: голова журі – Пронкевич О.В., доктор філологічних наук, професор, директор Інституту філології Чорноморського державного університету імені Петра Могили, викладач «Києво-Могилянської Академії», президент Асоціації іспаністів України, члени журі: Бонацька І.В., кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедрою іноземних мов Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, віце-президент Асоціації іспаністів України; Аріель Макс Санчес Ромеро Консул, Аташе з питань культури Посольства Республіки Аргентини в Україні; Кощій Ю. П., кандидат філологічних наук, Київський національний університет імені Тараса Шевченка асистент кафедри романської філології; Нічаєнко І. І., кандидат філологічних наук, спеціальність "перекладознавство", Київський національний університет імені Тараса Шевченка інститут філології, асистент кафедри теорії та практики перекладу імені Миколи Зерова.

Учасники і члени журі висловили велику подяку адміністрації та вчителям НВК № 176 за організацію і проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів секції іспанської мови відділення іноземної мови та зарубіжної літератури КМАН у 2016-2017 н.р. .

Переглядів: 134 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2017  »