Головна Мій профіль Вихід                      П`ятниця, 19.01.2018, 13:26

Головна » 2017 » Грудень » 9 » Міська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Права людини у Криму: наслідки окупації»
07.12.2017 учениці 11-А класу Болебрух Марія-Діана , Макаренко Вікторія та вчитель іспанської мови Василенко Т.Ю. взяли участь у роботі міської учнівської конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Права людини у Криму: наслідки окупації» . Метою конференції було підвищення обізнаності молодшого покоління щодо ситуації з дотримання прав людини у Криму, виховання пріоритету загальнолюдських цінностей.

Серед почесних гостей конференції були присутні працівники управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, активісти національного руху кримських татар Синавер Кадиров та Куртсеіт Абдуллаєв, члени Меджлісу кримськотатарського народу Еміне Авамілева, Дінара Газієва, Гульнар Бекірова (замісник голови Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області), член турецької діаспори кримських татар Асан Киример Ескі Шехер Кирим дернегі, голова громадської організації «Кримська родина» Аніфе Куртсеітова та керівник програм розвитку громадянського суспільства УНЦПД Тищенко Юлія Сергіївна.

Родзинкою заходу став творчий проект «Створення асоціативного «Дерева рішень», результатом якого стало підведення підсумків конференції учнями-учасниками.

Переглядів: 23 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »