Головна Мій профіль Вихід                      Вівторок, 17.10.2017, 18:50

Головна » 2016 » Жовтень » 10 » Казковий світ української письменниці Галини Малик
Казковий світ української письменниці Галини Малик
6 жовтня 2016 року у НВК № 176 в рамках Тижня української мови відбулася творча зустріч учнів 5-8-х класів з Галиною Миколаївною Малик – сучасною дитячою письменницею.

Школярам вона добре знайома як автор книг для дітей: «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», «Подорож Алі до країни сяк-таків», «Злочинці з паралельного світу», «Пригода в зачарованому місті», «Сміятись заборонено», «Принцеса Мішель і король Грифаїни», «Як ти народився», «Для чого потрібні тато й мама», «Чому я хлопчик», «Чому я дівчинка», «Вуйко Йой і Лишиня», «Мандри і подвиги лицаря Горчика», «Третя подорож Алі», «Незвичайна книжка», «Абра&кадабра», «Вуйко Йой і Страшна Велика Кука», «Бешкетні вірші», «Бабусина книжка», які вони із задоволенням читають. Учасники заходу спілкувалися з письменницею, слухали уривки з її нового твору, брали участь в автограф та фотосесіях.

Головною метою зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю Галини Малик, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості.

Сподіваємось, що зустріч з письменницею залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

Переглядів: 255 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »