Головна Мій профіль Вихід                      Середа, 22.11.2017, 15:04

Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Екскурсія до Чернівців та Кам’янець-Подільського
Екскурсія до Чернівців та Кам’янець-Подільського
З метою вивчення історії та культури України 14 – 15 жовтня учні 7 – 10 класів разом з вчителями Новіковою – Руіс А.В. та Велікановою Н.І. відвідали міста Чернівці та Кам’янець-Подільський. Під час екскурсії вони побачили різноманітні архітектурні ансамблі, дізналися багато цікавого з історії чудових міст. Але найбільше всіх вразив Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича. Діти були захоплені красою будівлі університету, в минулому Резиденції Буковинських митрополитів. Чернівецький університет заснований у 1875 році за указом імператора Австро - Угорщини Франца Йосифа. На території Університету діє Семінарська церква. "Резиденція митрополитів Буковини і Далмації" включена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Також школярі побували у Хотинській фортеці XIII-XVIII ст., яка вважається одним із семи чудес України. Діти з інтересом оглянули кімнату–музей зброї, а також кімнату, де знаходяться знаряддя тортур епохи Середньовіччя.

Останнім на шляху учнів було місто Кам’янець-Подільський. Під час пішої екскурсії містом учні відвідали середньовічний замок XVI-XVIII ст., міську ратушу, костел св. апостолів Петра і Павла, Домініканський костел, мандрували центром старого міста, який повністю збережений без вкраплень архітектури XX ст. Подорож була захоплююча, цікава і залишила багато вражень.

Переглядів: 20 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »