Головна Мій профіль Вихід                      Четвер, 14.12.2017, 17:07

Головна » 2016 » Грудень » 9 » День учнівського самоврядування в НВК №176
День учнівського самоврядування в НВК №176
Роль учнівського самоврядування набуває не аби якого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати.

09 грудня 2016 року в НВК №176 відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.

Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Робочий день розпочався з апаратної наради. Директор нашого закладу Лукашук В.П. привітала старшокласниківіз Днем місцевого самоврядування та побажала лідерам успіхів. Апаратну нараду продовжила Трохимчук Ганна, президент учнівської ради старшокласників, яка виконувала відповідно до визначених повноважень функційні обов'язки директора НВК та ознайомила представників учнівського самоврядування із планом проведення Дня самоврядування.

Завершився день підсумковою нарадою керівників і лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності й одержали подяки за проведену роботу.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.
Переглядів: 130 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »