Головна Мій профіль Вихід                      Четвер, 14.12.2017, 17:02

Головна » 2017 » Квітень » 13 » День цивільного захисту в НВК № 176
День цивільного захисту в НВК № 176
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 12 квітня у НВК № 176 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив комплексу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Вранці вчителі зібрались на нараду, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Завершальним етапом стала евакуація із НВК, під чач якої учні та вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Переглядів: 154 | Додав: innulia_92 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »