Головна Мій профіль Вихід                      Середа, 22.11.2017, 15:05

Правила внутрішнього розпорядку для учнів

Правила для учнів

Учні зобов’язані:

1. Оволодівати знаннями, вміннями, практичними навичками, підвищувати свій загальнокультурний рівень.

2. Дотримуватися вимог Статуту школи, правил внутрішнього розпорядку.

3. Бережливо ставитись до державного, громадського і особистого майна.

4.Дотримуватись законодавства, моральних, етичних норм.

5. Брати посильну участь у різних видах трудової діяльності, що не заборонені чинним законодавством.

6. Бути дисциплінованими, скромними, ввічливими, виконувати вимоги педагогів, рішення органів учнівського самоврядування.

7. Виконувати розпорядження класних керівників, учителів, адміністрації навчального закладу; заздалегідь повідомляти чи своєчасно пояснювати (із зазначенням причин) про свою відсутність на заняттях чи інших заходах школи.

8. Не пропускати без поважних причин уроки, інші заходи, своєчасно приходити на місце занять або інше домовлене місце зустрічі.

9. Не носити на уроки предмети, які не є необхідними під час занять, вимикати мобільні телефони під час уроків.

10. Сумлінно трудитися для блага сім’ї, родини, країни, себе.

11. Брати активну участь у громадському житті школи, класу, в роботі учнівського самоврядування. Вчитися поєднувати особисті інтереси з інтересами колективу.

12. Охороняти рідну природу, берегти і примножувати народне добро. Боротися за економію і бережливість.

13. Правильно організовувати навчання, працю, відпочинок, цінувати свій і чужий час. Займатися в гуртках за інтересами.

14. Систематично займатися фізкультурою і спортом.

15. Поважати батьків, старших членів своєї сім’ї, брати участь в домашніх справах. Учитися веденню домашнього господарства, піклуватися про літніх і хворих людей, про молодших за себе.

16. Дотримуватися стриманості й охайності в одязі, в школі носити офіційний одяг чи загальноприйняту форму одягу для усіх учнів.

17. Знати й виконувати правила дорожнього руху, техніки безпеки, виробничої санітарії, пожежної безпеки і поведінки на воді.

Статут НВК

«  Листопад 2017  »