Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS
Головна Мій профіль Вихід                      Середа, 22.11.2017, 15:04
                                                                                                                                                                                                Вітаю Вас Гость
Ми є у facebook:  www.facebook.com/colegio176 Сайт управління освіти і науки Дніпровського району www.uosvity.dnr.gov.ua  
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 810
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу
Годинник

Олімпіади,конкурси


 

Список  призерів

ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016-2017 н.р.

Українська мова та література

  1. Корягіна Дарія – 8-А клас – ІІІ місце (учителі Горичко Л. В., Хоменко О. В.)
  2. Радько Ксенія – 9-А клас – ІІІ місце (учителі Хоменко О. В., Сіранчук Г. М.)
  3. Дрога Сніжана – 9-А клас – ІІІ місце (учителі Сіранчук Г. М., Зражевська С. П.)
  4. Гусєва Аліна – 11-А клас – ІІІ місце (учителі Зражевська С. П., Хоменко О. В.)

Зарубіжна література

  1. Науменко Дмитро – 8-А клас – ІІІ місце (учитель Хоменко О. В.)
  2. Трохимчук Анна – 9-А клас – ІІ місце (учитель Вовк О. А.)

Образотворче мистецтво

  1. Круглик Катерина – 10-А клас – І місце (учитель Черненко Т. С.)

Іспанська мова

  1. Кришталь Володимир – 8-Б клас – 1 місце (учитель луз І. М.)
  2. Киричок Єлизавета – 7-А клас – 1 місце (учитель Рябченко К. А.)
  3. Колесник Владислава – 8-А клас – ІІ місце (учитель Дементенко В. Ю.)
  4. Нюнько Вікторія – 8-Б клас – ІІ місце (учитель Луз І. М.)
  5. Корягіна Дарія – 8-А клас – ІІІ місце (учитель Луз І. М.)
  6. Радько Ксенія – 9-А клас – І місце (учитель Богуш Л. С.)
  7. Розумна Діана – 9-Б клас – ІІ місце (учитель Богуш Л. С.)
  8. Закревська Стелла – 9-А клас – ІІІ місце (учитель Дементенко В. Ю.)
  9. Кришталь Анна – 10-А клас – І місце (учитель Новікова-Руіс А. В.)
  10. Круглик Катерина – 10-А клас – ІІ місце (учитель Новікова-Руіс А. В.)
  11. Науменко Олексій – 10-А клас – ІІ місце (учитель Новікова-Руіс А. В.)
  12. Сабадаж Катерина – 10-А клас – ІІІ місце (учитель Плієнко В. П.)
  13. Ромашко Валерія – 10-А клас – ІІІ місце (учитель Новікова-Руіс А. В.)
  14. Білоус Марія – 11-А клас – ІІІ місце (учитель Новікова-Руіс А. В.)
  15. Волков Вадим – 11-А клас – ІІІ місце (учитель Новікова-Руіс А. В.)

 

Список  призерів

ІІ (районного) етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика у 2016/2017 навчальному році

  1. Іванова Ілона – 3-А клас – ІІІ місце (учитель Філімонова Л. В.)
  2. Рибак Андрій – 4-Б клас – ІІ місце (учитель Шелест В. І.)
  3. Малюга Карина – 5-Б клас – ІІІ місце (учитель Хоменко О. В.)
  4. Попова Марія – 5-А клас – ІІІ місце (учитель Сіранчук Г. М.)
  5. Пархоменко Ксенія – 6-А клас – ІІІ місце (учитель Хоменко О. В.)
  6. Корягіна Дарія – 8-А клас – ІІІ місце (учитель Хоменко О. В.)
  7. Корягіна Катерина – 8-А клас – ІІІ місце (учитель Хоменко О. В.)
  8. Радько Ксенія – 9-А клас – ІІІ місце (учитель Хоменко О. В.)
  9. Гусєва Аліна – 11-А клас – ІІІ місце (учитель Зражевська С.П.)

 

Список  призерів

ІІ (районного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2016-2017 н. р.

  1. Сотченко Карина – 5-А клас – ІІ місце (учитель Сіранчук Г. М.)
  2. Іванова Діана – 6-Б клас – ІІІ місце (учитель Зражевська С. П.)

Список учнів НВК № 176 - переможців І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членіврайонної філії Київського територіального відділення Малої академії наук України

 

з/п

ПІБ учня

Клас

Секція

Педагогічний керівник

Місце

відділення історії

1.

Білоус Марія Олександрівна

11

секція історії України

Кондратюк Ю.В.

ІІІ

відділення філософії та суспільствознавства

2.

Макаренко Вікторія Олексіївна

10

секція правознавства

Кондратюк Ю.В.

ІІІ

3.

Болебрух Марія-Діана Сергіївна

10

секція правознавства

Кондратюк Ю.В.

ІІІ

відділення технічних наук

4.

Ципкін Єгор Олегович

9

секція екологічно безпечних технологій ресурсозбереження

Романько Т.І.

ІІІ

відділення української філології та мистецтвознавства

5.

Дрога Сніжана Петрівна

9

секція української мови

Зражевська С.П.

ІІІ

6.

Круглик Катерина Дмитрівна

10

секція української мови

Зражевська С.П.

ІІ

7.

Хоменко Анастасія Володимирівна

9

секція української літератури

Сіранчук Г.М.

ІІ

відділення іноземної філології та світової літератури

8.

Корягіна Дар’я Олександрівна

8

секція іспанської мови

Луз І.М.

ІІ

9.

Корягіна Катерина Олександрівна

8

секція іспанської мови

Луз І.М.

ІІ

10.

Нюнько Вікторія Сергіївна

8

секція іспанської мови

Луз І.М.

ІІІ

11.

Захаревич Катерина Володимирівна

8

секція іспанської мови

Луз І.М.

ІІІ

12.

Трохимчук Анна Ігорівна

9

секція іспанської мови

Богуш Л.С.

І

13.

Дрога Сніжана Петрівна

9

секція іспанської мови

Дементенко В.Ю.

ІІІ

14.

Болебрух Марія Діана Сергіївна

10

секція іспанської мови

Новікова-Руіс А.В.

І

15.

Круглик Катерина Дмитрівна

10

секція іспанської мови

Новікова-Руіс А.В.

ІІ

16.

Хом’якова Вікторія Олександрівна

10

секція іспанської мови

Новікова-Руіс А.В.

ІІ

17.

Дикий Тарас Юрійович

10

секція іспанської мови

Новікова-Руіс А.В.

ІІІ

18.

Білоус Марія Олександрівна

11

секція іспанської мови

Новікова-Руіс А.В.

ІІ

відділення математики

19.

Розумна Діана Олегівна

9

секція прикладної математики та математичного моделювання

Ніколаєва І.В.

ІІІ

20.

Радько Ксенія Юріївна

9

секція прикладної математики та математичного моделювання

Ніколаєва І.В.

ІІІ

21.

Трохимчук Анна Ігорівна

9

секція прикладної математики та математичного моделювання

Ніколаєва І.В.

ІІІ

 

 

 

 

Переможці І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

учнівських робіт

 з іспанської мови КМАН

у 2016-2017 н.р.

 

І місце

ТРОХИМЧУК  АННА (9-А кл.)

БОЛЕБРУХ  ДІАНА (10-А кл.)

 

ІІ місце

 Корягіна Дар’я (8-А кл.)

 Корягіна Катерина (8-А кл.)

Круглик Катерина (10-А кл.)

Хом’якова Вікторія (10-А кл.)

Білоус Марія (11-А кл.) 

  

ІІІ місце

Захаревич Катерина (8-А кл.)

Нюнько Вікторія (8-Б кл.)

Дрога Сніжана (9-А кл.)

Дикий Тарас (10-А кл.)

 

ВІТАЄМО!

Бажаємо успіхів на ІІ (міському) етапі!

 

 

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Погода
Друзі сайту
Пошук